U našem Tinelu je 2022. godina prošla u marljivom učenju, sklapanju novih prijateljstava i naravno uz puno zabave i smijeha.
Jako puno nove djece nam se pridružilo i sa zadovoljstvom su dolazili u naš mali ˝dnevni boravak˝.
Kroz prošlu godinu bilo je mnogo kreativnih radionica sa vrijednim volonterima, koji su također djeci početkom godine pomagali u učenju i savladavanju gradiva iz kojih im je bila potrebna pomoć.

Bavili su se naši mali i sa sportom, pa su imali i sportske aktivnosti sa Društvom sportske rekreacije “Sport za sve” 08 Forca Šibenik. Djeca su imala priliku posjetiti farmu Happy Horse “Konjički klub Kolan” gdje su sudjelovali na radionicama upoznavanja sa čarobnim svijetom konja.

 

 

 

 

 

 

Početkom nove školske godine smo s djecom smo imali mnoštvo radionice, a najviše im se kao i nama, svidjela radionica kuhanja ˝Večera za 5˝. No nismo zanemarili ni školske obveze i još više smo im pomagali uz podršku volontera.

Nadamo se da ćemo nastaviti družiti u jednakom broju i veselju i dalje.

Program financira: Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike
Nositelj programa je: Udruga Ardura Šibenik
Partner na programu je: CZSS Šibenik
Trajanje programa: 01.06.2020 – 31.05.2023