U tijeku su prijave za novi, 12. ciklus Škole za roditelje.

Mnogi će se složiti kako je biti roditelj istovremeno najljepša, najteža i najodgovornija uloga u životu svakog čovjeka. Hoće li uspjeti u odgoju na način da će njihovo dijete stasati u ‘pravog’ čovjeka pomisao je koja plaši svakog roditelja, no šibenska udruga za psihosocijalni rad Ardura odlučna je u namjeri da svojim sugrađanima koliko – toliko radost življenja u obiteljskom okružju učini što bezbrižnijom. Stoga iz Ardure pozivaju sve zainteresirane roditelje i one koji će to tek postati da im se pridruže u ovoj priči i to 12. put.

Svi zainteresirani roditelji, koji žele naučiti nešto više o kvalitetnijim obiteljskim odnosima, adekvatnijoj komunikaciji, vlastitim i dječjim potrebama od našeg stručnog tima, ali i podijeliti svoje iskustvo unutar grupe roditelja, pozvani su u Školu za roditelje.

Prijave na mail udruga.ardura@gmail.com ili na mobitel 095 888 4954.

Radujemo se suradnji.