Danas, 29.ožujka, s početkom u 17h u prostorijama Urbanog centra u Šibeniku, na adresi Ulica Kralja Zvonimira 7A – stari pazar, počinju radionice za roditelje iz jednoroditeljskih obitelji. Za vrijeme trajanja današnje i svih predstojećih radionica, biti će omogućena i briga za djecu roditelja polaznika u prostorijama “Tinela”.

Projekt “Obitelj nema broj” je usmjeren pružanju podrške jednoroditeljskim obiteljima, te jačanju roditeljskih kompetencija. Budući da nedostatak roditeljskih kompetencija u novim životnim okolnostima ima značajne dugoročne posljedice i na kvalitetu života djece došlo se na ideju da se roditeljima (i djeci) koji prolaze jedno izuzetno stresno razdoblje organizira dodatna podrška i pomoć.

Sve informacije o projektu možete dobiti na 097 708 7490 ili na e-mail udruga.ardura@gmail.com.