U petak 13.10.2017. godine je u organizaciji “Kluba roditelja” Udruge Ardura Šibenik u Gradskoj knjižnici “Juraj Šižgorić” održano je predavanje “Prihvaćanje različitosti – sudjelovanje djece s teškoćama u razvoju u životu zajednice”. Predavanje je održala Asja Dubravčić iz Centra za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta.

Predavanje je bilo namijenjeno roditeljima sve djece, a cilj nam je bio ponuditi roditeljima najnovija stručna znanja kako bi u odgoju svoje djece nastavili sudjelovati u stvaranju društva jednakih mogućnosti – društva u kojem nismo svi jednaki, ali u kojem svatko može uspjeti uz primjerenu podršku.

Posjećenost predavanja i postavljana pitanja pokazuju da u našem gradu definitivno postoji volja roditelja da mijenjaju stavove i sa svojom djecom grade bolji i pošteniji svijet.

Hvala, prije svega, svima koji su došli, te našem domaćinu – Gradskoj knjižnici “Juraj Šižgorić” i gospođi Dubravčić na odlično izloženoj temi!