Velika nacionalna manifestacija “HRVATSKA VOLONTIRA” na kojoj će svoje sudjelovanje imati i volonteri Udruge Ardura Šibenik, polako nam se približava te će se ove godine održavati od 22. – 25. svibnja.

Manifestacija HRVATSKA VOLONTIRA održava se već devetu godinu za redom i njome se želi ukazati na značaj volontiranja za razvoj suvremenog društva u kojem svaki pojedinac ima pravo i odgovornost dati svoj doprinos i u kojem se takav doprinos cijeni. Na sudjelovanje u manifestaciji pozvane su sve neprofitne organizacije – organizatori volontiranja, da organiziraju volonterske aktivnosti koje će donijeti dobrobit za zajednicu u kojoj djeluju.

Putem ovog linka možete prijaviti svoju volontersku aktivnost, ali i vidjeti koje su sve volonterske aktivnosti planirane i kojim gradovima na razini RH u cilju obilježavanja manifestacije.

Članak u cijelosti možete pronaći ovdje.