Na trodnevnoj radionici pod nazivom “Socijalizacija i rad sa psima” sudjelovala je i Ardurina aktivna članica koja je ovim sudjelovanjem ojačala postojeće snage i vještine u radu sa psima.

Tijekom tri dana su se uz palicu instruktora i trenera pasa pomagača s višegodišnjim iskustvom rada u Centru za rehabilitaciju “Silver”, jedinom centru tog tipa u cijeloj RH, obrađivale etape procesa, kako od najranije dobi od šteneta formirati školovanog psa pomagača sukladno individualnim karakteristikama i zdravstvenim obilježjima pojedinog psa.

Radionica se odvijala u službenim prostorima Centra “Silver” 23., 24. i 29.06.2021., te je obuhvaćala teoretski i praktični dio, a voditeljica edukacije je bila gđa Jennifer Ceia, Voditeljica odjela za trening i dodjelu za korisnike pasa pomagača.

Nekoliko fofografija sa edukacije: