Smijeh, zabava, radost, nasmijana lica i ugodno druženje. Ovako se može opisati dvodnevna edukacija u sklopu projekta “Druga lica igralica” koja je započela u petak 03.02.2023., a nastavak učenja kroz zabavu i smijeh se nastavio u subotu 04.02.2023.

Vrijedna ekipa je sudjelovanjem na edukaciji Dramske pedagogije naučila nove metode dramske pedagogije i kao što smo već napisali, svi sudionici su se odlično zabavili.
Edukacija pod voditeljskom palicom dviju iskusnih voditeljica je bila namijenjena stručnjacima pomažućih djelatnosti, odgajateljima, profesorima, učiteljima i nastavnicima, te svima koji rade s djecom, mladima i grupama, a u svom radu žele biti kreativni i koristiti metode dramske pedagogije.

Kako je sve izgledalo možete vidjeti kroz kratki VIDEO sa fotografijama ove vrhunske edukacije.

Projekt financira: Ministarstvo znanosti i obrazovanja
Nositelj projekta: Udruga Ardura Šibenik
Partneri na projektu: Osnovna škola Jurja Šižgorića, Osnovna škola Vrpolje