Projekt “Druga lica igralica” koji je startao u prosincu 2022. godine ima za cilj osigurati djeci i mladima kvalitetno provođenje slobodnog vremena kroz radionice dramske pedagogije, te potaknuti korisnike na kreativnost i stvaralaštvo, upoznati ih s ljudskim pravima i podučiti pozitivnim obrascima ponašanja. Korisnici su djeca-učenici osnovne škole, motivirani i zainteresirani za sudjelovanje na radionicama dramske pedagogije, kojih će ukupno biti 10.

Radionice će se održavati u Šibeniku; za stručnjake u prostorijama Narančaste zgrade na Banju, dok će za učenike sudionike na projektu to biti u O.Š. Jurja Šižgorića i O.Š Vrpolje. U okviru projekta održati će se i edukacija dramske pedagogije za stručne radnike iz osnovnih i srednjih škola i organizacija civilnog sektora.

Projekt financira:
Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Nositelj projekta:
Udruga Ardura Šibenik

Partneri na projektu:
Osnovna škola Jurja Šižgorića
Osnovna škola Vrpolje